Obchodní podmínky

1. Pravidla a podmínky prodeje.

Naš eShop kamagra-sildenafil.cz nese odpovědnost pouze za závazky v písemné formě. Smlouva mezi zákazníkem a našim eShopem kamagra-sildenafil.cz je platná jenom po souhlasu zákazníka s obchodními podmínkami. Po obdržení emailu potvrzení objednávky zákazník si může být jistý, že jeho objednávka je přijata. Odesláním objednávky zákazník souhlasí se všemi podmínkami a smlouva začne platit.

2. Nabídka a dostupnost zboží

Seznam zboží je uvedený v našem eShopu kamagra-sildenafil.cz. Nicméně, pokud z nějakých důvodů objednané zboží nemůže být dodáno, naš Zákaznický servis Vás samozřejmě ihned informuje.

3. Popis zboží

Naš eShop kamagra-sildenafil.cz zdůrazňuje, že skutečně dodané zboží se může svým vzhledem trochu lišit od znázorněného obrázku z důvodu reklamních účelů. Pamatujte si, že skutečné záruky jsou písemné.

4. Ceny a platební podmínky

Uvedené ceny jsou vč. DPH. Za zboží zaplatí kupující DOBÍRKOU, tzn. při převzetí zboží od České pošty v den dodání.

5. Dopravní náklady

Naš eShop kamagra-sildenafil.cz nabízí pro všechny objednané produkty v celkové ceně nad 1.000,- Kč dopravu ZDARMA. Pouze v případě požadavku zákazníka na způsob dopravy s příplatkem, bude tento příplatek účtován v uvedené výši při dokončení Vaší objednávky nebo dle dohody s našim Zákaznickým servisem prostřednictvím emaiu.

6. Dodací podmínky

Dodací lhůta začíná běžet od hodiny obdržení objednávky zákazníka. V případě nepředvídaných okolností, si náš online obchod vyhrazuje právo lhůtu pro dodání zboží prodloužit, o této skutečnosti bude zákazník ihned informován prostřednictvím uvedeného emailu. Naš eShop kamagra-sildenafil.cz nenese odpovědnost za prodloužení dodací lhůty zboží, které bylo zapříčiněno dopravcem, tzn. Českou poštou. 85% všech zásilek je doručováno standardně následující pracovní den po objednání zákazníkem. Podmínkou ale je, aby byla objednávka provedena do 13:00 hodin. Objednávky uskutečněné po 13 hodině budou odesílány následující pracovní den ráno. Za vady zboží způsobené přepravou, nese odpovědnost společnost poskytující dopravní služby.

7. Storno objednávky

Zákazník má právo od uzavřené smlouvy písemně odstoupit (postačí zpráva emailem) bez uvedení důvodu do 14 dnů od jejího uzavření.

8. Vrácení zboží

Pokud z nějakého důvodu zákazník nemůže vrátit zboží v původním neporušeném stavu nebo je-li vrácené zboží poškozené, zákazník ztrácí nárok na vrácení ceny zboží.

9. Odpovědnost

Informace v našem eShopu kamagra-sildenafil.cz k bezpečnému užívání produktů, v žádném případě nenahrazuje poradenství a vyšetření lékařem. Je důležité konzultovat Vaše zdravotní problémy a možné užívání těchto produktů s lékařem ještě před samotným užitím. Uvedené informace o produktech, v žádném případě nedoporučujeme používat k vlastní diagnostice a určovat si způsob léčby Vašich zdravotních potíží.

10. Ochrana osobních údajů

Náš online obchod garantuje zachování důvěrnosti získaných dat. Vaše jméno nebo soukromé informace nebudou poskytnuty třetím stranám a slouží pouze pro potřeby dodání zákazníkem objednaného zboží.